DANI OTVORENIH VRATA - Četvrtak

U četvrtak prijepodne sjajni nastup imali su učenici sedmih razreda koji su nastupili mjuziklom Briljantin za koji su se dugo pripremali i puno vježbali. Oduševljena publika u nekoliko ih je navrata podržala pljeskom. Zanimljivi su bili i učenici petih razreda koji su izveli igrokaz na engleskom jeziku "Kamena juha" pod vodstvom profesorice Đurđe Garašić. Odlični su bili i naši zboraši koji su nam za kraj izveli i otpjevali nekoliko pjesama pod vodstvom profesorice Snježane Kovač.

U prijepodnevnim satima dječaci 6-ih razreda natjecali su se u nogometu, a djevojčice u igri graničara. Među dječacima pobijedili su učenici 6.B razreda, dok su među djevojčicama najbolje bile učenice iz 6.A razreda. Za nagradu počastili su se pizzom i sokom.

U područnoj školi Stupnik održan je mozaični program učenika 1.,2.a,2.b, 3. i 4. razreda. Uz vodstvo učiteljica učenici su izveli krasne igrokaze, recitacije, izložili su svoje radove, te se okušali i u sportskim natjecanjima.

Poslijepodnevni program bio je obilježen nastupima naših darovitih učenika koji uz svakodnevne aktivnosti, pohađaju mnoge plesne i glazbene škole i razvijaju svoj dar za ples i glazbu. Iako su talentirani, moraju uložiti velik trud da bi postigli željeni uspjeh. Svojim su nas umijećem tako počastili sljedeći učenici: Petra Meštrović, Klara Tolić, Antonela Krpan, Lucija Kaurinović, Katarina Perić i Ivan Vučković zvucima klavira; Borna Besedić zvucima flaute; Luka Bilić klavijaturama; Leon Stipić i Inoslav Kučenjak gitarom; Patrik Besedić klarinetom; Erik Maloseja i Klara Majstorović izvedbama na sintisajzeru; Lana Maloseja, Fran Kovačić i Laura Čičković plesnom koreografijom. Zanimljiv nastup imao je učenik Marko Glavaš s izvedbom beatbox koji je oduševio mnogobrojnu publiku. Čestitke i hvala svima na iznimnom trudu!

S nekoliko prigodnih riječi, pri kraju programa, svima se obratio ravnatelj Pavo Šimović koji je potom svečano primio, pohvalio i uručio simbolične nagrade učenicima koji su postigli značajne rezultate na natjecanjima. S njima u pratnji bili su i ponosni roditelji.

Sve fotografije možete pogledati u Foto-galeriji.

objavio: ANAMARIJA MARKOVIĆ   datum: 14. 6. 2014.

« Svibanj 2024 »