DANI OTVORENIH VRATA 2014. - Utorak

Drugi dan otvorenih vrata obilježen je nastupima nižih razreda u prijepodnevnim satima. Učenici drugih razreda, pod vodstvom učiteljice Ljiljane Mrsel i učitelja Milana Desnice, predstavili su nam se plesom i pjesmom uz pratnju instrumenata. Dramska skupina učiteljice Jasenke Savić pokazala je svoje umijeće kroz razne skečeve, lutkarska skupina učiteljice Gabrijele Capan izvela je svoj sjajni igrokaz, a mali zbor iz Stupnika obradovao nas je veselom pjesmom "The lion sleeps tonight" iz crtanog filma Kralj lavova.

Nešto kasnije održano je natjecanje djevojaka u odbojci, petašice i šestašice protiv sedmašica i osmašica koje su u finalu pobijedile rezultatom 2:1.

U prijepodnevnoj smjeni održane su i dvije zanimljive radionice. Profesorica Maja Pajdek Golubić, engleski jezik, organizirala je "Potragu za blagom" u kojoj su uživali učenici osmih razreda, a profesorica Jasenka Cindrić, iz povijesti, uz pomoć brojnih rekvizita i aktivnosti pripremila je radionicu na temu "Srednji vijek".

Zanimljivo je bilo i u područnoj školi Ježdovec. Učiteljica Nikolina Hrvoj osmislila je mornarsku radionicu u kojoj su sudjelovali učenici 3.razreda, ali i roditelji. Zajedno su izrađivali ribice od papira. Roditelji su bili ugodno iznenađeni pjesmom "Kad bi svi" kojom su  učenici dočekali svoje goste te im uručili poklone (brodiće od glinamola) kao mali dar.

Poslijepodnevni program, koji je bio obilježen plesom, otvorila je plesna skupina koja okuplja učenice sedmih i osmih razreda u okviru izvannastavne aktivnosti pod vodstvom učiteljica Nataše Momčinović i Natalije Cetina. Da plesati vole i oni najmlađi u našoj školi dokazali su učenici 1.A razreda pod vodstvom učiteljice Anđelke Dugalija. Bili su sjajni kako u recitaciji tako i u plesu uzimajući u obzir da je to bio njihov prvi nastup. Samo hrabro dalje!

Zatim su nastupile djevojčice iz plesnog studia Nina pod stručnim vodstvom odgojiteljice i plesnog pedagoga Nikoline Neduk Karabaić. Marljivo vježbaju i raduju se svakom nastupu.

Program su zaokružile Stupničke mažoretkinje pod vodstvom trenerice Maje Botički. Predstavio nam se juniorski sastav koreografijom izvedenom ove godine na Regionalnom prvenstvu mažoretkinja u samoboru i Državnom prvenstvu u Vinkovcima.

Sve fotografije možete pogledati u Foto-galeriji.

objavio: ANAMARIJA MARKOVIĆ   datum: 11. 6. 2014.

« Svibanj 2024 »