DANI OTVORENIH VRATA- Ponedjeljak, 10. lipnja 2013.

DANI OTVORENIH VRATA započeli su otvorenjem izložbe likovnih radova, fotografija te predstavljanjem djelovanja pojedinih skupina. Tako u našem holu uz likovne radove možete pogledati i ručne radove, radove s tehničke kulture, novinarske skupine, robotike, prve pomoći te kutak koji je osmislila stručna služba škole uz pomoć mladih knjižničara.

Slijedio je prigodni program koji se odvijao u športskoj dvorani.

●U prijepodnevnim satima prvoga Dana otvorenih vrata uživali smo u dramskim prikazima povijesne skupine, dramske skupine, recitalu haiku poezije te zanimljivom kvizu na engleskom jeziku.

Učenici povijesne skupine odjeveni u autentičnu rimsku odjeću prikazali su nam kakav je bio život rimskih obitelji.

Članovi dramske skupine nastupili su sa sjajnim igrokazima „Kakva je to ljubav bila?“ i „Mumija“ te s pjesmom „Duga“.

Učenici petih razreda iznenadili su nas i razveselili uspješno napisanim tekstovima prvih haiku pjesama.

Na kraju je uslijedio zanimljivi kviz na engleskom jeziku u kojem su učenici sedmih razreda pokazali opće znanje o zemljama engleskog govornog područja.

Čestitke učenicima 7.a na pobjedi! Pobjednicima su uručene zaslužene nagrade.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ovom dijelu programa.

●I PŠ Stupnik otvorila je svoja vrata roditeljima i ostalim posjetiteljima. Učenici 1. i 3. razreda pokazali su svoja znanja, sposobnosti i talente kroz recitacije, glumu, pjesmu, ples i sportske aktivnosti. Također, održana je i prigodna izložba likovnih radova i radova cvjećarske skupine.

Prezentacije učenika bile su popraćene velikim pljeskom, s puno osmjeha i pokojom suzom radosnicom.

Odaziv posjetitelja bio je velik.

●U poslijepodnevnim satima u OŠ Lučko učenici viših razdreda i posjetitelji mogli su uživati u programu koji su priredili osmaši sa svojim profesorima: skeču Žvaka i kvizu znanja iz hrvatskog jezika, njemačkog jezika, povijesti i geografije.

Čestitke učenicima 8.a na pobjedi! Pobjednicima su uručene zaslužene nagrade.

Potom je uslijedio ples za sve više razrede.

Sve fotografije možete pogledati u foto-galeriji.

objavio: Danijela Vrbetić   datum: 10. 6. 2013.

« Svibanj 2024 »