Školska godina 2023./2024.

Izložba “Domaći, uvijek spremni pomoći!”

Izložba je priređena povodom 150. obljetnice rođenja Ivane Brlić Mažuranić (18. travnja 1874.), a inspiraciju smo pronašli u našim Domaćima.

Dani hrvatskoga jezika

Učenici 7. razreda pod stručnim vodstvom profesorica Krstanović, Mažar i Škarpa izradili su plakate o razvoju hrvatskoga jezika od 16. do 19. stoljeća te na taj način obilježili Dane hrvatskoga jezika.

Mjesec hrvatske knjige 2023.

Ovogodišnje obilježavanje Mjeseca hrvatske knjige možete pogledati putem poveznice – Čitanje pod krošnjama.

I ja sam umjetnik! – novi program

Program I ja sam umjetnik! izrastao je iz projekta Stvarajmo šareno kojeg smo preoblikovali i nadogradili kako bi svim učenicima nižih razreda omogućili razvijanje i prezentiranje njihove likovno-stvaralačke kreativnosti.

Bajke – Koji lik iz bajke želim biti

Od listopada do siječnja, s učenicima 2. razreda, održane su radionice na temu – Bajke (likovi) – Koji lik iz bajke želim biti.

Radionice su prvenstveno bile usmjerene na poticanje i razvijanje mašte kod učenika kao i na izražavanje vlastitog mišljenja te razvijanje kulture čitanja.

Uz pomoć učiteljica, učitelja i knjižničarke napravljena je i zajednička prezentacija naših najuspješnijih radova.

Prezentaciju možete pogledati  i na – Lutonjica u carstvu knjiga – Koji lik iz bajke želim biti.