Posljednji dana nastavne godine svečano je i veselo obilježen Dan osmaša, uz prigodan program ispunjen druženjem, glazbom, sportom i lijepim trenucima zajedništva.
Svečanost je započela proglašenjem učenika generacije – ovogodišnju titulu ponio je Jakov Jadro, koji je u školskom STEM vrtu simbolično posadio Stablo generacije, ostavljajući svoj trag i trajnu uspomenu na ovu generaciju.
Nakon svečanog dijela uslijedilo je druženje uz glazbu te zanimljiva međurazredna sportska natjecanja u nogometu i odbojci. Osmijesi, navijanje i sportski duh obilježili su ovaj poseban dan.
Druženje je proteklo u izvrsnom raspoloženju, a završilo je prigodnim riječima ravnatelja mr. sc. Pave Šimovića, koji je učenicima i učiteljima uputio poruke podrške i ohrabrenja za buduće izazove.
Hvala našim osmašima na svim zajedničkim trenucima, uspomenama i uzornom ponašanju, kao i dežurnim učiteljima te tehničkom osoblju na trudu i predanoj organizaciji ovog događaja.
Dragi osmaši, želimo vam puno sreće, uspjeha i hrabrosti na vašem novom putu!