Nagrađeni učenici sudionici državnih natjecanja

U petak, 28. svibnja 2021. u skladu s epidemiološkim mjerama u našoj školi održan je prijem učenika sudionika državnih natjecanja, njihovih roditelja i mentora. Na državnim natjecanjima u ovoj i prošloj školskoj godini sudjelovali smo iz sljedećih nastavnih predmeta: Matematike, Hrvatskog jezika, Povijesti, Geografije i  Islamskog vjeronauka. Biranim se riječima okupljenima obratio ravnatelj škole mr. sc. Pavo Šimović koji je odao priznanje učenicima koji su u otežanim, pandemijskim uvjetima rada postigli izvrsne rezultate i dr. sc. Mila Pandžić, profesorica hrvatskog jezika u našoj školi, ujedno mentorica jednom od nagrađenih učenika. Oboje su istaknuli trud i zalaganje naših učenika i zahvalnost njihovim roditeljima koji ih bezrezervno podržavaju.

Ravnatelj škole s osobitim ponosom uručio je novčane nagrade sljedećim učenicima:

Kristijanu Šimoviću - za sudjelovanje na državnim natjecanjima iz Matematike - osvojeno 3. mjesto  i Hrvatskog jezika - osvojeno 13. mjesto (mentorice Marija Čoklec i dr. sc. Mila Pandžić)

Antoniji Križić - za sudjelovanje na državnom natjecanju iz Povijesti - osvojeno 3. mjesto (mentorica Jasenka Cindrić)

Davidu Opačkuza sudjelovanje na državnom natjecanju iz Povijesti - osvojeno 12. mjesto (mentorica Jasenka Cindrić)

Leniju Brkiću - za sudjelovanje na državnom natjecanju iz Geografije - osvojeno 8. mjesto (mentorica Jasenka Cindrić)

Emiru Junuzoviću - za sudjelovanje na državnom natjecanju iz Islamskog vjeronauka - osvojeno 10. mjesto (mentorica Melisa Arslani)

Ovi učenici ponos su naše škole i ne sumnjamo u njihove buduće uspjehe!

Slikovni zapis svečane podjele nagrada nalazi se u Foto galeriji.

objavio: Nikolina Bradica Krlin   datum: 31. 5. 2021.

« Ožujak 2024 »