Dan osmaša

I ove godine je, u petak 14. lipnja, održan tradicionalni Dan osmaša kojim smo željeli na kreativan i sadržajan način upriličiti završetak školovanja još jedne generacije naših učenika.

Program je započeo okupljanjem osmaša i njihovih profesora u Parku generacija koji se nalazi u školskom dvorištu. Nakon pozdrava ravnatelja je  predsjednik Gradske četvrti Novi Zagreb – zapad gospodin Jadranko Baturić u pratnji predsjednika MO Lučko Borisa Petrovića proglasio učenika generacije predao mu prigodan dar. Ove godine su učenici osmih razreda tajnim izjašnjavanjem za učenika generacije izabrali Luku Kalca.

Luka je imao čast posaditi još jedno stablo u Parku generacija. Stablo je darovala Gradska četvrt. Program je nastavljen sportskim natjecanjima između razreda u nogometu (dečki) i odbojci (cure). Uz zanosno navijanje i glazbu učenici su se ugodno družili, međusobno i s profesorima te potpisivali majice. U stanci i malom predahu su tradicionalno dobili sladoled.

I u nogometu i u odbojci najbolje su bile ekipe iz 8. d razreda, a onda su došle na red revijalne utakmice pobjednika s ekipom profesora i pobjednica s ekipom profesorica. Nakon žestoke borbe i u odbojci i u nogometu bolje su bile ekipe učenica, odnosno učenika.

Na kraju je ravnatelj predao prigodne diplome pobjednicima te svima uputio nekoliko prigodnih riječi istaknuvši da je ovo jedna od najboljih generacija u dugoj povijesti naše škole.

Sve je proteklo u najboljem redu i ugodnom ozračju. Ponosni smo na sve naše osmaše, ali i na sve koji su pomogli da nakon odlaska osmaša, ali i nakon odlaska ostalih učenika zadnjega nastavnog dana na školskom dvorištu nije bilo niti jednog papirića.

OSMAŠI, HVALA VAM I SRETNO!

objavio: Nikolina Bradica Krlin   datum: 26. 6. 2019.

« Ožujak 2024 »