Još jedna kap dobrote u došašću

U petak, 3. prosinca smo imali još jednu adventsku akciju prikupljanja prehrambenih namirnica za potrebe našeg Župnog caritasa. Ovo je već sedamnaesta godina u kontinuitetu provođenja ove akcije. I ovog puta su mnogi učenici naše škole (matične i područnih) pokazali iznimnu socijalnu osjetljivost prema našim susjedima koji su u potrebi.

Hvala svima učenicima, roditeljima i nastavnicima koji su još jednom otvorili svoje dobro srce.

U nastavku pročitajte zahvalu voditeljice Župnog caritasa.

Poštovani ravnatelju!

Vama, vašim djelatnicima, učenicima i roditeljima izražavam najdublju, iskrenu hvalu za ovogodišnje sudjelovanje u našoj adventskoj karitativnoj humanitarnoj akciji prikupljanja prehrambenih i higijenskih potrepština za korisnike Župnog caritasa.

I ove godine, kao i niz godina do sada, svi zajedno ste pokazali koliko poznajete vrijednost i radost darivanja te tako odgojno djelujete u vašoj školi i činite da vaši učenici postanu bolji ljudi, a naši korisnici bezbrižnije i ugodnije dočekaju Božić.

Neka svi skupa i u ovim izazovnim vremenima pronalazite nova nadahnuća za još više radosti kroz koje ćete svoje živote još više usidriti u Krista koji nam i sam dolazi kao malo bespomoćno Djetešce.

U ime svih volontera i korisnika Župnog caritasa župe svetog Ivana Nepomuka, Stupnik- Lučko: SRETAN VAM BOŽIĆ!

Dragica Šainović,

voditeljica Župnog caritasa

objavio: Nikolina Bradica Krlin   datum: 6. 12. 2021.