Nagrađeni učenici povodom dana škole i Dana državnosti

S ciljem poticanja izvrsnosti Učiteljsko vijeće je donijelo odluku se nagrade svi učenici koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima, na natjecanju Mathema i oni učenici koji su postigli zapažene rezultate iz stvaralačkog izražavanja na nacionalnim i međunarodnim natjecanjima. Prigodne nagrade bit će uručene učenicima prilikom podjele svjedodžbi.

Nagrađeni su sljedeći/e učenici/e: Kristijan Šimović (plasirao se na državno natjecanje), Mia Horvatinec i Nika Marković za županijsko natjecanje iz Hrvatskog jezika – mentorica dr. sc. Mila Pandžić te Andrej Tolić – mentorica Melita Krstanović; Toni Kovačević i Mihaela Iviček za LiDraNo – mentorica Anita Kobas te Emir Junuzović – mentorica Antonija Špehar; Kristijan Šimović (plasirao se na državno natjecanje) i Mario Mihaljević za Matematiku – mentorica Marija Čoklec te Ivan Horvat – mentorica Nikolina Hrvoj i Petar Jadro – mentorica Ivana Herent; Mario Mihaljević, Kristijan Šimović i Mislav Palčić iz Informatike – mentorica Sandra Adžaga; Mia Horvatinec i Jana Japjec za Povijest – mentorica Jasenka Cindrić; Jana Japjec za Kemiju - mentorica Ivka MihaljevićLeni Brkić (plasirao se na državno natjecanje) i Mario Mihaljević za Geografiju – mentorica Jasenka Cindrić te Mario Kesić, Jana Japjec i Andrej Tolić – mentor Daniel Jurlina i Dino Brkić – mentorica Marina Mažar; Ana Cvitković za Likovnu kulturu – mentorica Davorka Katalenić; Arman Handanović, Arman Bahtagić, Larisa Huseinbašić, Admir Herceg, Emir Junuzović, Nejla Topčagić, i Aldin Mehmedović za Islamski vjeronauk – mentorica Melisa Arslani; Ana Cvitković za Njemački jezik – mentorica Ana Ašperger; David Capjak, Vanja Cindrić i Lea Pajić Radošević za Mathemu – mentorica Valentina Karagić te Ivan Horvat, Niko Japjec i Matej Varivoda – mentor Karlo Kurtalj, Mario Mihaljević, Leni Brkić i Franjo Jadro – mentorica Marija Čoklec te Andrej TolićMislav Palčić i Petar Jadro – mentorica Ivana Herent; Ana Vuk za natječaj „Europa u školi“ (literarni rad) – mentorica dr. sc. Mila Pandžić; Ana Kelečić za literarni rad na Međunarodnom dječjem haiku natječaju – mentorica Anita Kobas; Petar Mikić i Vanja Martinović za likovni natječaj Makedonija kao inspiracija – mentorica Davorka Katalenić.

Za učenike koji su sudjelovali na državnim natjecanjima, njihove mentore i roditelje ravnatelj će prirediti svečani prijem te im uručiti nagrade, a sve sukladno epidemiološkim mjerama.

ČESTITAMO SVIM NAGRAĐENIM UČENICIMA I NJIHOVIM MENTORIMA. ONI SU PONOS NAŠE ŠKOLE.

objavio: Nikolina Bradica Krlin   datum: 28. 5. 2021.

« Ožujak 2024 »