Upisi u 1. razred - VAŽNA OBAVIJEST!

Dragi roditelji budućih prvašića, od jeseni naših učenika!

Obavještavamo vas kako od četvrtka, 18. svibnja 2020. godine nastavljamo sa svim aktivnostima vezanim za upis u prvi razred.

U cilju očuvanja djece, vašeg zdravlja, zdravlja učenika u školi i djelatnika škole, dajemo vam sljedeće važne informacije:

1. Dijete na pregled možete naručiti isključivo upitom na e-adresu ured@os-lucko.skole.hr. U poruci obavezno napišite puno ime i prezime djeteta, kao i svoje ime i prezime. Odgovor ćete dobiti u najkraćem mogućem roku.

2. Testiranje djeteta će trajati najviše 30 minuta.

3. U pratnji djeteta dolazi isključivo jedan roditelj/skrbnik.

4. Ukoliko ste djetetu izmjerili povišenu tjelesnu temperaturu ili uočili respiratorne teškoće, ne dovodite dijete na zakazani termin. Kratkom e-porukom obavijestite školu o otkazivanju termina.

5. Ukoliko vi imate povišenu temperaturu ili respiratorne teškoće, ne dovodite dijete na zakazani termin. Kratkom e- porukom obavijestite školu o otkazivanju termina.

6. Dezifincirajte ruke na ulazu u školu dezificijensom koji će biti postavljen na ulazu.

7. Testiranja će se provoditi svakim radnim danom od 14.00 do 19.00 sati.

8. Na termin testiranja ponesite izvadak iz matice rođenih za dijete (ili rodni list), uvjerenje o prebivalištu za dijete i ostalu dokumetaciju koju smatrate bitnom za vaše dijete. Dokumenti ne trebaju biti u originalu, možete donijeti preslike.

9. Iznimno, ukoliko bude postojala potreba roditelja organizirat će se i prijepodnevni termini testiranja. O njima ćete biti naknadno obavješteni.

10. Sistematski zdravstveni pregled djeteta dogovarate sa školskom liječnicom dr. Tihanom Marković (DZ Siget) putem aplikacije Terminko. Informacije o telefonskom kontaktu i radnom vremenu ordinacije možete pronaći u izborniku lijevo, kartica "školska liječnica".

Ukoliko imate dodatnih pitanja, možete ih postaviti na službenu e-mail adresu škole. Odgovor ćete dobiti u najkraćem mogućem roku.

Stručna služba škole

objavio: Nikolina Bradica Krlin   datum: 20. 5. 2020.