Dani otvorenih vrata - dan talenata

U utorak, 15. svibnja 2018. godine se u sklopu Dana otvorenih vrata održao Dan talenata. To je bila prilika da nam mnogi daroviti učenici škole, koji uz svakodnevne obaveze i aktivnosti pohađaju i glazbene i plesne škole te na taj način dodatno razvijaju svoje talente, pokažu ono što znaju, mogu i vole. Predstavili su se točkama prema svom izboru i na taj način počastili okupljene svojim umijećem.

Redom  su nam se predstavili:

Matija Božić, učenik 1. razreda iz Stupnika koji je na gitari izveo skladbu „Malaguena

Tena Hudolin, učenica 3. razreda iz Stupnika koja je izvela ples na pjesmu „Look what you made me do“

Toni Kovačević, učenik 3. razreda matične škole na klaviru je izveo skladbu „Etida u C-duru

Lana Razum, učenica 3. razreda iz Stupnika izvela je gimnastičku vježbu uz skladbu iz filma „Nemoguća misija

Luka Bedić i Dino Brkić iz 5. razreda  su uz pratnju Snježane Kovač, na braču izveli skladbu „Humoreska

Ema Lončar, učenica 5. razreda je na klarinetu izvela skladbu „Arija Teodora“ iz opere Carmen

Noa Šekoranja, učenik 5. razreda je na trubi izveo obradu pjesme „Perfect“ Eda Sheerana

Paula Kostelac, učenica 6. razreda otpjevala je pjesmu „Kao moja mati“ Zdravka Čolića

Antonija Križić, učenica 6. razreda je na klaviru izvela skladbu „We donʼt talk anymore“

Nika Karabaić, učenica 6. razreda izvela je plesnu koreografiju naziva „Crvena je boja za sva vremena“

Magdalena Miličević, učenica 6. razreda odsvirala je na klaviru i otpjevala skladbu „My heart will go on“

Lucija Kaurinović, učenica 7. razreda na klaviru je izvela skladbu „A sky full of stars“

Dragan Vujičić, učenik 7. razreda je na harmonici izveo skladbu „Na sunašcu“ i „Mazurka“

Antonela Krpan, učenica 7. razreda na klaviru je izvela skladbu „Sonata za klavir br. 19 u g-molu“

Leon Stipić, učenik 7. razred na električnoj gitari izveo je skladbu „Thunderstruck“

Prisutnima se obratio i ravnatelj naše škole, mr. sc. gospodin Pavo Šimović. Izrazio je svoje zadovoljstvo i ponos talentima i marljivim radom naših učenika čiji su talenti priznati i poznati i izvan naše škole. Zahvalio je učenicima ali i roditeljima učenika koje svoje vrijeme nesebično posvećuju svojoj djeci prateći ih na probe i nastupe. Naglasio je uspjehe naših učenika na školskoj, županijskoj ali i državnoj razini natjecanja. Ove godine dvoje učenika je predstavljalo našu školu na državnoj razini natjecanja: iz fizike (Zvonimir Mihaljević, 8. razred) i hrvatskog jezika (Anna Vrdoljak, 8. razred). Oboje su ostvarili solidne rezultate. Ravnatelj je pozvao učenike na vrijedan i marljiv rad i nadalje na ponos svojim roditeljima, školi i zajednici kojoj pripadaju.

objavio: Nikolina Bradica Krlin   datum: 17. 5. 2018.

« Ožujak 2024 »